Karczma Spalska | The Bomb Solution Agencja Reklamowa

Karczma Spalska

KATEGORIA
TAGI
strony www
O Projekcie

Kolejnym etapem prac, było już projektowanie nowej szaty graficznej strony www. Po ustaleniu kolorystyki, nasi graficy wykonali zarys grafiki strony www. Ważnym, a być może nawet i kluczowym elementem graficznym, jest charakterystyczna rycina przedstawiająca obiekt i to ona miała być uwidoczniona na www (Sporo reklam krążących po województwie łódzkim opartych jest własnie na tej rycinie, stąd dbałość o ten detal). Kolorystyka strony www to czerń i odcienie szarości. Najważniejsze kolory na www to oczywiście fotografie obiektu (na życzenie klientów wykonaliśmy profesjonalną sesję zdjęciową).

Budowa strony internetowej karczmy to ruchomy top ze zdjęciami. Każda zakładka może mieć swój własny top, a więc zdjęcia mogą być konkretnie spasowane do dziedziny. Na stronie internetowej znajduje się także ruchomy box marketingowy, widzimy go jako „Oferta specjalna”.

Strona www oparta jest na naszym autorskim systemie CMS (Zarządzanie treścią strony www), dzięki niemu klienci mogą samodzielnie „władać” swoją witryną, zmieniać zdjęcia, dodawać teksty, oferty, korygować zakładki, ogólnie zmieniać wszystko na stronie internetowej.