Referencje dla agencji reklamowej The Bomb Solution | The Bomb Solution Agencja Reklamowa
 

REFERENCJE

CO NASI KLIENCI SĄDZĄ O WSPÓŁPRACY Z NAMI?

Nie sztuką jest zrobić reklamę i zniknąć, sztuką jest zrobić reklamę, poprosić klienta o opinię i udostępnić ją.

My się opinii nie boimy.

Szukaliśmy dobrej agencji reklamowej w Łodzi w celu zrealizowania zlecenia polegającego na stworzeniu strony na facebooku. Chodziło nam również o to, aby grafika na niej odpowiadała jak najbardziej specjalizacji naszego sklepu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i rekomendujemy The Bomb Solution innym firmom. Współpracę z agencją charakteryzuje przede wszystkim otwartość i terminowość.

Jolanta Niedzielska
Kierownik Sklepu Aquael Zoo Łódź
ul. Widzewska 22

Z agencją reklamową The Bomb Solution współpracowaliśmy przy tworzeniu posterów naukowych, które zaprezentowaliśmy na konferencji onkologicznej w Waszyngtonie. Agencja zajęła się profesjonalnie projektowaniem grafiki posterów a także konsekwentnie i terminowo realizowała zadania związane z bieżącą aktualizacją ich treści. Współpraca na każdym etapie przebiegała wzorowo i bezproblemowo. Polecam tę agencję i zaznaczam, że w przyszłości również skorzystamy z usług The Bomb Solution.

dr Jerzy Pieczykolan, Kierownik Laboratorium Biologicznego
Adamed Sp. z o.o.
Pienkow 149, 05-152 Czosnow/Warsaw

Z agencją reklamową The Bomb Solution współpracujemy od ponad roku. Nasza współpraca koncentruje się głównie na usługach projektowania graficznego. The Bomb Solution cechuje przede wszystkim profesjonalizm oraz kreatywność, których nie da się nie zauważyć podczas realizacji naszych zleceń. Polecamy, chwalimy oraz życzymy każdemu wsparcia tej łódzkiej agencji reklamowej.

Dariusz Kaniorski, prezes
Drukarnia 2K Spółka Jawna
93-134 Łódź, Płocka 35-43

Agencja The Bomb Solution podeszła bardzo profesjonalnie do współpracy z moją firmą. Panowie stworzyli logo, stronę internetową dekorbaza.pl oraz wykonali serię gadżetów reklamowych i oznakowali reklamami zewnętrznymi siedzibę firmy. Na pewno będziemy nadal współpracować w kwestii marketingu internetowego. W naszej współpracy szczególnie cenię sobie terminowość realizacji a także kreatywność. Polecam tę agencję.

Ewa Muszyńska, właściciel
Dekorbaza
ul. Tatrzańska 116 Paw.3
94-208 Łódź

Rekomendujemy firmę The Bomb Solution jako profesjonalnego partnera w zakresie hostingu oraz pozycjonowania stron internetowych a także szerszego marketingu internetowego. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas pozycji.
Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników firmy.
Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczenia usług.

Marzena Wujcik, Dyrektor Hotelu
Hotel Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 19
97-200, Tomaszów Maz.

Współpraca z firmą „The Bomb Solution” na najwyższym poziomie. Ludzie, którzy rozumieją moje potrzeby i oczekiwania. Kreatywni, terminowi, cierpliwi i dyspozycyjni z dużą ilością własnych pomysłów, z inwencją i zapałem do pracy. W stu procentach spełnili moje oczekiwania. Do tego wciąż służą pomocą nawet w najbardziej banalnych sprawach.
Właśnie współpraca z takimi ludźmi sprawia, że prowadzenie własnego biznesu jest prawdziwą, czystą przyjemnością.

Marcin Rogut, właściciel
Apteka Belwederska Sp.J.
99-100 Łęczyca
Ul.Belwederska 37

Agencja Reklamowa The Bomb Solution spełniła moje wszystkie oczekiwania związane z doradztwem marketingowym oraz realizacjami reklamowymi. Firmę tę cechuje terminowość, kreatywność oraz nowatorstwo. Polecam współpracę z The Bomb Solution każdemu przedsiębiorcy pragnącemu realnie budować silną pozycję własnej działalności na rynku krajowym.

Michał Banaszkiewicz, v-ce Prezes Zarządu
2B YOOTH sp. z o. o.
Józefów 50
95-063 Rogów

Z Agencją Reklamową The Bomb Solution współpracuję od listopada 2012 roku.
W naszej współpracy szczególnie cenię zaangażowanie w realizację powierzonych zadań. Umiejętność wywiązywania się z powierzonych prac mimo działania pod dużą presją czasu. Niestandardowe podejście do przedstawiania kreatywnych rozwiązań realizowanych projektów.
Na szczególną uwagę zasługuje lojalność i profesjonalizm pracowników The Bomb Solution oraz fakt poczucia, ze moje projekty realizowane są zawsze w priorytecie.

Radosław Sosnowski
Manager gastronomii
Restauracja Mazowiecka
ul. Św. Antoniego 19
97-200 Tomaszów Maz.

Rozmowy i ustalenia na temat reklamy mojej firmy były bardzo twórcze i konkretne. Efekty reklamy znakomite. Panowie bardzo sympatyczni. Firma godna zaufania i polecenia.

Wioletta Sikora, właściciel
Medycyna Estetyczna Eskulap
95-200 Pabianice
UL. Grobelna 8