M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Powierz branding swojej
firmy agencji THEBOMB

Branding - kreowanie wizerunku Twojej firmy

W naszej agencji reklamowej TheBomb w Łodzi kreowanie wizerunku firmy, w tym zaplecza graficznego to nasze podstawowe zadanie. Działania marketingowe oferujemy zarówno polskim, jak i zagranicznym firmom. Przez ponad 8 lat wprowadziliśmy na nasz rodzimy i europejski rynek kilkadziesiąt przedsiębiorstw, którym przeprowadziliśmy branding od podstaw.

W naszym łódzkim biurze prace nad kreowaniem wizerunku zaczynamy od stworzenia chwytliwej nazwy marki. Szukamy takiego rozwiązania, które jednocześnie będzie łatwe do zapamiętania, a także aby niosło za sobą ciekawe znaczenie. Następnym punktem naszych działań jest tworzenie zaplecza graficznego. Dobieramy kolorystykę w taki sposób, aby w pełni wpisywała się w DNA przedsiębiorstwa. Dalej wybieramy możliwie najlepszą domenę strony internetowej, tworzymy ją i skrupulatnie wdrażamy.

Dokładamy wszelkich starań, aby marka trzymała się wykreowanego brandingu podczas działań marketingowych prowadzonych we własnym zakresie. Istnieje jednak możliwość abyśmy na życzenie klienta przejęli to zadanie i realizowali czynności reklamowe.

Przez cały czas współpracy mamy na uwadze optymalizację kosztów. Staramy się maksymalizować zyski marki klienta, jednocześnie minimalizując ilość wydawanych środków na wszystkie działania marketingowe.

Aby poznać nasze niektóre realizacje z dziedziny brandingu zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszego łódzkiego biura oraz z informacjami na blogu. Umieszczane tam treści przedstawiają tworzone przez nas zaplecza graficzne i kampanie marketingowe oraz poszerzają wiedzę na temat kreowania wizerunku marki.

THEBOMB.

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych.

Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy.

Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Instagram:
Zadzwoń:

+48 570 034 431

THEBOMB. profesjonalny branding firmy - zobacz portfolio!

Chcesz współpracować z THEBOMB.? Skontaktuj się z nami!