M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Powierz branding swojej
firmy agencjiTHEBOMB.

THEBOMB - branding

Kreujemy sprawnie pozytywny wizerunek firm polskich i zagranicznych na rynkach w kraju i poza nim. Przed ponad 8 lat wprowadziliśmy na rynek kilkadziesiąt firm, którym stworzyliśmy brand od podstaw.

Zaczynamy od nazwy marki, poprzez projekt logotypu i zaplecza graficznego. Dalej dobieramy możliwie najlepszą domenę strony www, tworzymy ją i wdrażamy.

Następnie pilnujemy aby firma trzymała się wykreowanego brandingu podczas działań marketingowych prowadzonych we własnym zakresie, lub przejmujemy działania i realizujemy je na zlecenie klienta.

Przez cały czas współpracy mamy na uwadze optymalizację kosztów, czyli staramy się maksymalizować zyski marki klienta, jednocześnie minimalizując ponoszone koszty.

Aby poznać nasze niektóre realizacje z dziedziny brandingu oraz rebrandingu zapraszamy do przejrzenia portfolio oraz do poczytania bloga, gdzie staramy się systematycznie pisać o kolejnych akcjach rebrandingowych.

THEBOMB.

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych.

Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy.

Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Zadzwoń:

+48 570 034 431

THEBOMB. profesjonalny branding firmy? zobacz!portfolio.

Chcesz współpracować z THEBOMB.? Skontaktuj się z nami!