M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Chcesz mieć profesjonalny sklep internetowy? zleć go THEBOMB.

THEBOMB - sklepy internetowe

Jeżeli chcesz zacząć sprzedawać w internecie, zaufaj firmie, która ma na koncie wykonanie kilkudziesięciu sklepów internetowych, które z sukcesami sprzedają i zarabiają pieniądze.

Budujemy nowoczesne hurtownie internetowe oraz sklepy internetowe. Wszystkie dostosowane są do najnowszych wymagań systemowych i standardów. Nasze e-sklepy wyróżniają się designem oraz funkcjonalnościami a także możliwością późniejszej rozbudowy zgodnie z potrzebami rynku.

W hurtowniach internetowych ukrywamy ceny produktów, a pojawiają się dopiero po rejestracji klienta i jego pełnej weryfikacji. Wspominamy tutaj o tej funkcji, gdyż jest obecnie bardzo pożądana przez firmy producentów.

Prosimy uprzejmie poświęcić chwilę i obejrzeć nasze realizacje e-sklepów, które umieściliśmy w portfolio. Mamy nadzieję, że pomoże to zadecydować o wyborze The Bomb Solution jako wykonawcy nowego e-sklepu Państwa przedsiębiorstwa.

Tworzymy także odpowiednie zaplecze serwerowe skrojone pod dany sklep internetowy a także zajmujemy się jego obsługą.

THEBOMB.

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych.

Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy.

Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Instagram:
Zadzwoń:

+48 570 034 431

THEBOMB. nowoczesne e-sklepy
b2b&b2c? zobacz!portfolio.

Chcesz współpracować z THEBOMB.? Skontaktuj się z nami!