M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

e-sklep Balza.pl

e-sklep Balza.pl

Choć Balza jest młodą firmą, dopiero raczkującą na rynku, wierzymy, że osiągnie niewątpliwy sukces. 

Marka kieruje swoje kolekcje dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku czy sylwetki. Najmodniejsze płaszcze, sweterki i romantyczne sukienki znajdziecie właśnie u nich – do wyboru, do koloru! Dużym plusem jest asortyment pochodzący od polskich producentów – Balza pragnie wspierać lokalnych przedsiębiorców, co się chwali 😉 

Ich własny sklep internetowy pomogliśmy stworzyć właśnie my. Prosta i intuicyjna strona pomaga w swobodnym poruszaniu się. Estetyczne grafiki oraz efektowne zdjęcia (robione także na łonie natury dla nieco odprężającego efektu) tworzą razem spójną całość. Różne opcje językowe pozwalają na dotarcie do klientów poza granicami naszego kraju. 

Ważna jest oczywiście reklama sklepu. Sporą porcję gotowych outfitów oraz inspiracji znajdziecie na social mediach (które połączyliśmy również ze sklepem internetowym). Budowanie relacji z potencjalnymi klientami na Facebooku oraz Instagramie, to właściwie podstawa skutecznego marketingu. Bez tego ani rusz! 

Tworzenie sklepów internetowych to nasza specjalność. Dlatego jeśli w Twojej głowie kiełkuje pomysł na własny biznes, chciałbyś być niezależnym przedsiębiorcą, ale nie wiesz, jak założyć własną hurtownię internetową, zgłoś się do nas!