M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Hurtownia internetowa dla Ingrosso

Hurtownia internetowa dla Ingrosso

Cieszymy się, że mogliśmy stworzyć sklep internetowy dla naszych klientów z Ingrosso. To polski producent, który specjalizuje się w odzieży damskiej. Dla nich ważna jest estetyka, trwałość produktów oraz zgodność z trendami. W swojej ofercie posiadają oryginalne ubrania na każdą okazję, zarówno do noszenia na co dzień, jak i na większe wyjścia. 

Tworzenie sklepu internetowego od podstaw to nie lada wyzwanie. Ale my się niczego nie boimy! Uwzględniliśmy potrzeby naszych klientów i oto powstała ona – ich własna hurtowna internetowa! Przejrzysty design, łatwość w obsłudze, która zachęca do zakupów. Jeśli zerkniecie na kategorię ”Kolekcje”, doskonale widać wszystkie produkty w taki sposób, który nie męczy oka. Po kliknięciu na daną rzecz ujawniają się niektóre informacje (cena i rozmiar podane będą po zarejestrowaniu się na stronie hurtowni).

Ingrosso pokochało prawie 30 tysięcy fanów nie tylko z Polski. Dzięki różnym opcjom językowym (do wyboru m.in. język angielski, czeski czy słowacki) marka mogła dotrzeć do klientów zza granicy.

Nie wiesz, jak zacząć skutecznie sprzedawać w Internecie? To nic trudnego. Wystarczy założyć sklep internetowy (na przykład z odzieżą), zadbać o odpowiednią reklamę, żeby przyciągnąć klientów i … gotowe! Możesz dbać o zadowolenie kupujących 🙂 A my Ci w tym pomożemy!