M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Hurtownia internetowa dla Paparazzi Fashion

Hurtownia internetowa dla Paparazzi Fashion

Paparazzi Fashion udowadnia, że każdy może wyglądać pięknie w blasku fleszy. Ta polska marka odzieżowa wie, co ”na światowych wybiegach piszczy” i oferuje tylko to, co naprawdę stylowe.

W Parparazzi Fashion znajdziecie damską odzież: nietuzinkowe sukienki, wygodne bluzy z kapturem, ciepłe kurtki i płaszcze oraz przyjemnie w dotyku eleganckie swetry. Jedyne, czego tam nie znajdziecie, to nuda! Paparazzi zna się na modzie i na pewno pomoże Ci wyróżnić się z szarej masy. 

Początki naszej współpracy zaczęły się od stworzenia sklepu internetowego. Docelowo strona miała być intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wyrazista grafika miała podkreślić charakter marki. W ergonomicznym menu znajdziesz wszystko to, co Cię interesuje: nowości, wyprzedaże itd. Po prawej stronie można wybrać język spośród kilku dostępnych (np. niemiecki czy angielski). 

Nasze działania marketingowe sprawiły, że Paparazzi może się pochwalić gronem stałych i zadowolonych klientów. No cóż… tworzenie sklepów internetowych to nasza specjalność 😉

A jeśli ciekawi Cię to, jak stworzyć własny sklep internetowy, ale nie wiesz, jak zacząć – my Ci w tym pomożemy! Łódź i okolice to ”nasze rewiry”, ale z chęcią podejmiemy współpracę z klientami z różnych części Polski. Do zobaczenia 🙂