Kolejna zrealizowana strona www | The Bomb Solution Agencja Reklamowa

Kolejna zrealizowana strona www

13 Kwi Kolejna zrealizowana strona www

Przedstawiamy stronę internetową firmy Dekorbaza, której identyfikację wizualną tworzymy od samego początku. Strona posiada atrakcyjne przewijane menu. Zapraszamy do klikania i testowania strony www!

Nasza łódzka agencja reklamowa opracowała cały koncept identyfikacji wizualnej dla Dekorbazy, o tym piszemy w tekście, który jest dostępny pod TYM LINKIEM.

W tym miejscu chcielibyśmy trochę pochwalić się nową stroną www Dekorbazy. Otóż na samym początku prac nad stroną www stwierdziliśmy, że tym razem zaproponujemy klientowi coś trochę innego niż tradycyjne rozwiązania spotykane w sieci.

Postawiliśmy na przewijanie treści strony. W stałym menu u góry strony www wybieramy sobie kategorię np. „ślub”, a strona po kliknięciu przewija swoją zawartość i zatrzymuje się na treści z kategorii „ślub”. Takie rozwiązanie okazuje się nie tylko atrakcyjne wizualnie ale również bardzo praktyczne, tym bardziej, że strony www tworzone przez naszą łódzką agencję reklamową nigdy długo się nie ładują i nie trzeba czekać aż wreszcie trafimy tam, gdzie chcemy.

Strona dekorbaza.pl, jak na stronę pracowni florystycznej przystało, naszpikowana jest estetycznymi zdjęciami oraz graficznymi akcentami.

Całość wspaniale funkcjonuje zarówno na monitorach komputerów czy też bardzo modnych tabletów. Serdecznie zapraszamy do podróży po stronie dekorbaza.pl

 

Brak Komentarza

Napisz Komentarz