M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Powierz zadania
marketingowe zespołowiTHEBOMB.

Marketing internetowy - THEBOMB

Zajmujemy się marketingiem internetowym firm. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy, o czym mogą świadczyć opinie klientów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Zachęcamy do zasięgnięcia opinii bezpośrednio u nich.

Analizujemy aktualny status przedsiębiorstwa i jego pozycję względem konkurencji a następnie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi analitycznych oraz własnego doświadczenia i wiedzy, opracowujemy strategię działania dla marki aby wzmocnić ją na rynku.

W przypadku sklepów internetowych chodzi po prostu o sprzedaż lub zwiększenie sprzedaży natomiast w branży usługowej o poszerzenie bazy nowych klientów. To w skrócie. Ale możemy więcej.

Aby zrealizować wyznaczone cele korzystamy ze wszystkich możliwych kanałów marketingowych dostępnych w sieci. Kładziemy duży nacisk na social media w tym Facebook oraz Instagram. Marketing prowadzimy wielotorowo w zależności od branży i jej wymagań.

THEBOMB.

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych.

Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy.

Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Instagram:
Zadzwoń:

+48 570 034 431

THEBOMB. Marketing internetowy? FacebookInstagramGoogle Adwords

d

Chcesz współpracować z THEBOMB.? Skontaktuj się z nami!