M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Miss City Official – współpraca w zakresie marketingu, budowy hurtowni internetowej oraz sesji zdjęciowych

Miss City Official – współpraca w zakresie marketingu, budowy hurtowni internetowej oraz sesji zdjęciowych

Historia Miss City Official jest stosunkowo prosta – zaczęło się od wizji, która zapoczątkowała lawinę ciekawych pomysłów i ogrom przedsięwzięć. Własny sklep internetowy wydawał się strzałem w 10.

Zabawa modą, łączenie różnych stylów, faktur, deseni, nietuzinkowe fasony, a na pierwszym planie – kobieca siła. Tak widziała swój brand Monika. I wszystko to z dużym naciskiem na aspekt #fashion, co doskonale odzwierciedlają niebanalne zdjęcia. 

Po długich rozmowach i zrozumieniu potrzeb naszej klientki, przystąpiliśmy do tworzenia sklepu internetowego oraz zajęliśmy się całą oprawą marketingową.

Zdecydowaliśmy się na na proste i wyraziste logo – biało na czarnym. To barwy kontrastowe, szykowne i ponadczasowe. Zawsze na topie, podobnie jak asortyment MCO. Na podobny krok zdecydowaliśmy się przy budowie hurtowni internetowej. Jasne tło, czarna czcionka. Wszystko jest przejrzyste i eleganckie, a dodatkowo… Jak łatwo się poruszać na stronie! (Macie nasze słowo! Zerknijcie i sami oceńcie:) )

Dzięki stałej współpracy z naszą zaufaną modelką, która stała się twarzą Miss City Official, marka zaczęła być rozpoznawalna i w bardzo krótkim czasie (bo w zaledwie dwa miesiące) zyskała rzesze fanów (ponad 20 tysięcy!) na portalach społecznościowych. Marka bardzo szybko zdobyła zaufanie klientów nie tylko na terenie Polski, ale także całej Europy! Wszystko to osiągnęliśmy za pomocą odpowiednio zaplanowanej reklamie sklepu internetowego i skutecznym działaniom marketingowym (między innymi na Facebooku).

Sukces marki w dużej mierze zależał również od profesjonalnych zdjęć fashion, zrobionych w naszym studiu. Chcieliśmy wizualnie odzwierciedlić duszę Miss City Official, dlatego nasze zdjęcia nie są banalne – trochę ekstrawaganckie, okraszone śmiałością i podkreślające kobiece walory. Takie, z których bije kobieca siła i seksapil, ale również profesjonalizm. Dokładnie tak postrzegamy MCO.

Zdjęcia z charakterem? Jesteśmy na tak!

Zastanawiasz się nad własnym sklepem internetowym, ale nie wiesz, jak go założyć, ani od czego zacząć? Spokojnie, my Ci w tym pomożemy 🙂 Bo, jak sam widzisz, znamy się na rzeczy!