M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Muzzy Nightwear – sklep online, marketing internetowy, sesje zdjęciowe

Muzzy Nightwear – sklep online, marketing internetowy, sesje zdjęciowe

Zakładanie sklepu internetowego to nie lada wyczyn, ale z nikim nie pracuje się tak wygodnie, jak z Muzzy Nightwear.

Muzzy to sponsor idealnych snów. Ideę mają prostą: w życiu liczy się wygoda! Polski producent ma w swoim asortymencie całą gamę przyjemnych ”nocnych wdzianek”: męskie piżamy, które wywołują uśmiech, damskie piżamy (również modele ”plus size”) wprawiające w relaksujący nastrój, a także koszule nocne (nie zapominajmy o koszulach do karmienia!) poprawiające jakość snu. Zapewniamy, że swoją poranną kawę nie będziecie chcieli pić w niczym innym niż miękki szlafrok. Produkty wykonane są z najwyższej jakości bawełny (a, jak wiadomo, w naturalnych tkaninach wypoczywa się najlepiej). Właściciele dbają o ciekawy design, wplatający się w najnowsze trendy, a ze względu na różnorodną ofertę, każdy znajdzie coś dla siebie.

Zanim zabraliśmy się za tworzenie sklepu internetowego, zadaliśmy sobie pytanie: w jaki sposób wpasować się w ofertę naszego klienta? Ależ to łatwe! Ma być prosto, wesoło i…. wygodnie! Udało nam się założyć taką stronę, która jest jasna, prosta i przejrzysta. Ma wprawiać w odprężający, nieco senny nastrój. Poruszanie się po sklepie jest wygodne i intuicyjne; z łatwością można znaleźć to, czego się szuka.

Reklama sklepu internetowego również przyszła nam z łatwością. Dzięki odpowiednio opracowanej strategii, Muzzy podbiła serca kilkunastu tysięcy fanów, a liczba ta ciągle się zwiększa. Regularna promocja asortymentu na Facebooku sprawiła, że nie tylko Polakom przypadły do gustu stylowe piżamy – możemy sie pochwalić rzeszą wielbicieli również zza granicy! 

Zdjęcia, robione w naszym studiu, również odegrały ważną rolę. W klarowny sposób przedstawiają produkty na modelach i modelkach. Widać, w jaki sposób układa się dany produkt. 

Ostrzeżenie! Jeśli zerkniesz na stronę Muzzy i wprawisz się w błogi nastrój i nagle nabierzesz ochoty na filmowy maraton (obowiązkowo pod kocykiem!) w komfortowej piżamie, nie ponosimy za to odpowiedzialności! Wchodzisz na własne ryzyko:)

A jeśli zastanawiasz się, jak założyć swój własny sklep internetowy, zgłoś się do nas! Gwarantujemy WYGODNĄ współpracę!