Nowa strona www i logo dla Karczmy Spalskiej | The Bomb Solution Agencja Reklamowa

Nowa strona www i logo dla Karczmy Spalskiej

15 Lut Nowa strona www i logo dla Karczmy Spalskiej

Kto choć raz był w Spale wie, że kulinarnym sercem tego miejsca jest usytuowana w centrum Karczma Spalska. Od niespełna miesiąca państwo Byczkowsy, właściciele kompleksu, są naszymi klientami i powierzyli nam pilne zadanie odświeżenia wizerunku swojej firmy w internecie. Na zlecenie złożyły się lifting logotypu oraz nowa strona internetowa kompleksu Karczmy Spalskiej.

Karczma Spalska słynie głównie z rodzinnej atmosfery o jaką od lat dba rodzina Byczkowskich. To niezwykle przytulne miejsce do tej pory nie miało profesjonalnej strony internetowej, na której ukazane byłyby wszystkie walory kompleksu.

Współpracę rozpoczęliśmy od omówienia szczegółów nowego wizerunku. Właściciele zgodzili się na lifting logotypu obiektu. Nowe oblicze logotypu – idealne w tym momencie rozwoju firmy.

Od niedawna karczma to nie tylko restauracja, grill i znana w całym województwie lodziarnia, lecz także dom gościnny z pięknymi, pachnącymi świeżym drewnem pokojami.

Logotyp został odpowiednio poprawiony i przedstawiony przez naszych grafików właścicielom. Pomysł spotkał się z ich pełną aprobatą.

Kolejnym etapem prac, było już projektowanie nowej szaty graficznej strony www. Po ustaleniu kolorystyki, nasi graficy wykonali zarys grafiki strony www. Ważnym, a być może nawet i kluczowym elementem graficznym, jest charakterystyczna rycina przedstawiająca obiekt i to ona miała być uwidoczniona na www (Sporo reklam krążących po województwie łódzkim opartych jest własnie na tej rycinie, stąd dbałość o ten detal). Kolorystyka strony www to czerń i odcienie szarości. Najważniejsze kolory na www to oczywiście fotografie obiektu (na życzenie klientów wykonaliśmy profesjonalną sesję zdjęciową).

Budowa strony internetowej karczmy to ruchomy top ze zdjęciami. Każda zakładka może mieć swój własny top, a więc zdjęcia mogą być konkretnie spasowane do dziedziny. Na stronie internetowej znajduje się także ruchomy box marketingowy, widzimy go jako „Oferta specjalna”.

Strona www oparta jest na naszym autorskim systemie CMS (Zarządzanie treścią strony www), dzięki niemu klienci mogą samodzielnie „władać” swoją witryną, zmieniać zdjęcia, dodawać teksty, oferty, korygować zakładki, ogólnie zmieniać wszystko na stronie internetowej.

Już wkrótce uruchomimy kampanię reklamową z wykorzystaniem facebooka (Social Bomb), aby zwiększyć zasięg nowej witryny internetowej wśród potencjalnych klientów. Strona www zostanie wyposażona w boxy społecznościowe (Like It oraz Comments).

 

Brak Komentarza

Napisz Komentarz