Nowy wizerunek apteki | The Bomb Solution Agencja Reklamowa

Nowy wizerunek apteki

15 Mar Nowy wizerunek apteki

Stworzenie nowego wizerunku jednej z łódzkich aptek? Czemu nie! Klient poprosił naszą agencję reklamową o zaprojektowanie nowego logotypu apteki i co za tym idzie grafik na witrynę sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z nowym wizerunkiem Apteki Obywatelskiej.

Apteka Obywatelska znajduje się w Łodzi, na skrzyżowaniu ulic Rejtana i Obywatelskiej. Apteka istnieje już dość długo dlatego też bardzo ważne dla właścicieli było zachowanie nazwy ale też stworzenie zupełnie nowego wizerunku, dlaczego? W celu zatrzymania przy sobie starych klientów oraz w dobie nieustannie rosnącej konkurencji, pozyskanie nowych.

Po rozmowach i ustaleniach zabraliśmy się do pracy, po tygodniu przedstawiliśmy właścicielom nasze propozycje logotypu a także wizualizacje grafik na witrynę apteki oraz grafiki do środka. Nasza koncepcja spodobała się klientom. Na żywo mogą Państwo zobaczyć efekt finalny, a my przedstawiamy wizualizacje, jakie zawsze staramy się robić dla klientów, aby mogli zobaczyć a nie musieli wyobrażać sobie jak to wszystko będzie wyglądało w realu.

Brak Komentarza

Napisz Komentarz