M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

EgoMan hurtownia online

Sklep internetowy jako hurtownia interentowa

Ego man to zagraniczna hurtownia internetowa należąca do producenta wizytowej odzieży męskiej. Hurtownię internetową zbudowaliśmy w oparciu o najnowsze trendy designu oraz wymogów funkcjonalności, które podyktował rynek.

Hurtownia internetowa posiada oczywiście system CMS, który służy do zarządzania wszystkimi treściami w hurtowni  takimi jak zdjęcia i teksty, ale także magazynem produktów oraz pozwala dowolnie edytować i konfigurować produkty w e-sklepie.

Hurtownia internetowa ma bardzo ciekawą funkcję, a mianowicie „ceny po zalogowaniu”. Użytkownik hurtowni internetowej może zobaczyć ceny jedynie w przypadku wcześniejszej rejestracji w e-sklepie i przejściu weryfikacji.

Sklep internetowy jest w pełni responsywny, czyli dopasowuje odpowiednio swój wygląd pod ekrany urządzeń mobilnych. Inaczej wygląda na smartfonach i tabletach a jeszcze inaczej na ekranach komputerów.

Client:

Ego Man - Moda Męska

Category:
Date:
Adres:

www.ego-man.pl