M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Image Alt

E-butik odzieżowy

Zbudowaliśmy profesjonalny butik internetowy. Butik od dużego e-sklepu różni się tym, że jest w nim sporo mniej asortymentu. Dlatego też system takiego butiku jest nieco mniej skomplikowany do wdrożenia, natomiast nie umniejsza to jego funkcjonalnościom. <a href="https://thebomb.pl/budowa-sklepow-internetowych-lodz/">Butik internetowy</a> posiada wszelkie zalety dużego e-sklepu.

E-butik posiada własny magazyn produktów, integracje z szybkimi e-płatnościami, atrakcyjne możliwości prezentacji produktów w katalogu i na karcie produktu czy system do wysyłania mailingu.

Butik internetowy został także zintegrowany z facebookiem, dzięki czemu produkty w butiku oraz w katalogu na facebooku przenikają się, co jest przydatne w trakcie prowadzenia <a href="https://thebomb.pl/marketing-lodz-social-media/">remarketingowych kampanii reklamowych</a>.
Client:

Laura Fashion

Category:
Date:
Adres:

www.laurafashion