M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Tanie Zbiorniki e-sklep

Sklep internetowy w branży paliw

Zbudowaliśmy sklep internetowy spełniający zarazem rolę strony internetowej. Wszystko po to aby nie dzielić wspólnych treści na dwie domeny, a korzystnie skumulować całość pod jedną domeną. Był to celowy zamysł marketingowy.

 

Sklep internetowy taniezbiorniki.pl jest w pełni responsywny i doskonale prezentuje się nie tylko na komputerach ale również na urządzeniach mobilnych.

 

E-sklep posiada w zapleczu system zarządzania treścią CMS oraz wewnętrzny magazyn produktów, który obsługuje administrator sklepu internetowego. W tym samym miejscu zarządza się sklepem jak i zawartością strony internetowej.

 

Dodatkowo e-sklep posiada ukryte funkcje, które klient widzi dopiero po rejestracji i zalogowaniu. Są pomocne w późniejszym korzystaniu ze sprzętu zakupionego w sklepie internetowym.

Client:

Tanie Zbiorniki

Category:
Date:
Adres:

www.taniezbiorniki.pl