M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Od ponad 8 lat pracujemy kreatywnie dla firm polskich i zagranicznych

d
O firmie

W branży reklamowej jako agencja reklamowa The Bomb Solution  działamy od ponad 8 lat, jednak zespół ludzi tworzących firmę pracuje w reklamie ponad 10 lat.

Przez lata współpracy z łódzkimi firmami oraz zagranicznymi. Zdobyliśmy doświadczenie i wypracowaliśmy skuteczne metody działania na korzyść naszych klientów.

Obecnie obsługujemy marketingowo kilkanaście Polskich oraz zagranicznych firm reprezentujących różne gałęzie gospodarki. Możemy się pochwalić nienagannymi opiniami naszych klientów. Dołącz do nich i rozpocznij współpracę z Agencją Reklamową The Bomb Solution.

Specjalizujemy się

Nasi specjaliści pracują w zakresie brandingu firm, kreacji firm w internecie poprzez budowanie skutecznych i profesjonalnych stron www oraz sprzedających sklepów internetowych, kompleksowego marketingu internetowego a także fotografii reklamowej z dużym naciskiem na jej aspekt modowy.

Pracujemy kompleksowo, dzięki temu klienci mogą powierzyć zadania jednej agencji reklamowej, by w pełni skupić się na rozwoju własnego biznesu.

Oferta

strony www

sklepy internetowe

e-marketing

branding

fotografia

Paweł Bogaczewicz

Właściciel, Marketing, Social Media

Tel: 501-502-959 Email: [email protected]

Piotr Rózga

Właściciel, Grafik, Web Designer

Tel: 660-900-183 Email: [email protected]

Bartosz

Programista

Basia

Fotograf, Grafik

Jakub

Fotograf, Filmowiec

Piotrek

Programista, Serwery

Karolina

Social Media Manager

Beata

Handlowiec, Opiekun klienta

Jesteśmy tutaj, aby
zainspirować Cię do współpracy

Jeżeli jeszcze nie jesteś zdecydowany do powierzenia nam ambitnej pracy dla Twojej firmy, skontaktuj się z naszymi klientami i zasięgnij bezpośredniej opinii. Może to przekona Cię do kontaktu?

profesjonalne strony www 0
sprzedające sklepy internetowe 0
skuteczny marketing internetowy 0
atrakcyjny branding 0
fotografia reklamowa 0
  • To była impreza! Pierwsze urodziny restauracji Stekówka za nami. Byliśmy gośćmi na uroczystości zorganizowanej przez naszego klienta ale także postanowiliśmy dać coś od siebie w prezencie urodzinowym. Wykonaliśmy reportażową sesję zdjęciową z wydarzenia.

  • Zbudowaliśmy funkcjonalną i nowoczesną stronę internetową dla Hotelu Jurand, który znajduje się w Rzgowie tuż obok Centrum Handlowego PTAK. Strona internetowa jest dość rozbudowana. Oprócz kategorii z podstronami, zaprogramowaliśmy specjalny moduł służący do rezerwacji pokojów w hotelu z określonym rabatem.

  • Podjęliśmy się wykreowania i wdrożenia rebrandingu dla znanej łódzkiej hurtowni warzyw i owoców Zielex. Pierwszym zadaniem po kilku spotkaniach z klientem, gdzie określiliśmy warunki współpracy i czas realizacji zlecenia, było zaprojektowanie nowego, świeżego jak warzywa i owoce oferowane przez firmę

THE BOMB SOLUTION
JESTEŚMY ŁÓDZKĄ AGENCJĄ REKLAMOWĄ

Niech sobie Ganes, Sorrento, Krym Pod niebo inni wynoszą, A ja Łódź wolę! Jej brud i dym Szczęściem mi są i rozkoszą!
Julian Tuwim „ŁÓDŹ”

Chcesz współpracować z THEBOMB.? Skontaktuj się z nami!