M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Projekt nowoczesnego i profesjonalnego logo

Nadgryzione jabłko, trójramienna gwiazda lub żółta litera „M” na czerwonym tle. Stawiając sobie przed oczy wymienione wyżej znaki handlowe od razu jesteśmy w stanie powiedzieć, o jakich markach jest mowa. Proste, a jednocześnie ponadczasowe logo może być kluczem do odniesienia sukcesu przedsiębiorstwa. Profesjonalne wykonanie sprawi, że Twoja firma będzie mogła konkurować z najlepszymi.

Stworzenie unikalnego znaku firmowego w naszej łódzkiej agencji TheBomb zaczynamy od dokładnego zweryfikowania, w jakiej gałęzi gospodarki działa Twoje przedsiębiorstwo. Projektowanie logotypu opieramy na charakterze usług lub produktów, które oferujesz. Tworzymy go tak, by w pełni oddawał charakter Twojej działalności.

Następnie podczas projektowania logo dokonujemy wyboru wariantu, który najbardziej będzie pasował do branży. Unikalność znaku firmowego wynika z zaprojektowanej grafiki, abstrakcyjnego symbolu, emblematu, wyróżniającego się napisu lub wykorzystaniu obecności różnych postaci. Finalny efekt, jaki otrzymasz w ramach współpracy z naszą łódzką agencją reklamową zawsze jest spójny ze wszystkimi działaniami marketingowymi, które prowadzisz. Fenomenalnie będzie prezentował się na wszystkich materiałach promocyjnych – wizytówkach, ulotkach, banerach, a także na odzieży, samochodach i budynkach.

W naszym biurze w Łodzi tworzenie logo to także wybór kolorów, z którymi będą identyfikować się Twoi klienci. Dobór odpowiednich barw do profilu wykonywanych usług podczas projektowania logotypu jest jednym z kluczowych elementów działań marketingowych. To one przyciągają wzrok i potrafią wpływać na budowanie pozytywnego myślenia o Twojej marce.