M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Rebranding firmy Zielex

  /  Rebranding   /  Rebranding firmy Zielex

Rebranding firmy Zielex

Podjęliśmy się wykreowania i wdrożenia rebrandingu dla znanej łódzkiej hurtowni warzyw i owoców Zielex. Pierwszym zadaniem po kilku spotkaniach z klientem, gdzie określiliśmy warunki współpracy i czas realizacji zlecenia, było zaprojektowanie nowego, świeżego jak warzywa i owoce oferowane przez firmę Zielex, logotypu.

Zdecydowaliśmy się przyjąć formę owocu jako kształtu ale także podkreślić logotypem zasięg działalności firmy, czyli Polskę. Dlatego też logo to tak jakby jabłko ale zarazem widać w nim kontur Polski. Tak, to było zamierzone i trochę dziwnie pisze się o artystycznym wyrazie logotypu, jaki wymyśliliśmy. Lecz skoro zdecydowaliśmy się prowadzić ten blog… Będziemy tutaj nieco wariować. Wybaczcie.

Gdy logo zostało już zaprojektowane i zaakceptowane przeszliśmy do kolejnych zadań agencyjnych czyli do zbudowania nowej strony www firmy oraz szczegółowego oznakowania siedziby firmy z wykorzystaniem opracowanej koncepcji graficznej. Wyszło mocno warzywnie i owocowo w hali sprzedażowej i na www.

Oczywiście nie mogło zabraknąć nowego logotypu w formie reklamy świetlnej na budynku firmy. Zrealizowaliśmy konkretny kaseton reklamowy, którego nie da się nie zauważyć przebywając na Zjazdowej.

Ostatnią faza wdrażania nowego brandingu firmy było przedsięwzięcie kroków reklamowych w mediach społecznościowych oraz w wyszukiwarce google.

Na potrzebę social media założyliśmy fanpage firmy oraz zapełniliśmy go treścią. Natomiast w celach stricte marketingowych poprowadziliśmy kilkumiesięczną kampanię linków sponsorowanych w wyszukiwarce google, aby klient mógł pozyskać nowych klientów, co faktycznie się udało.

To chyba tyle jeżeli chodzi o rebranding firmy Zielex. Na końcu chcielibyśmy dodać, że bardzo chętnie podejmiemy się kolejnego zadania w tej dziedzinie reklamy i mamy nadzieję nawiązać współpracę z Tobą szanowny czytelniku. Rozejrzyj się po stronie i koniecznie obejrzyj portfolio naszej agencji reklamowej.