M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Co nasi Klienci sadzą o
współpracy z nami! my się opiniinie boimy.

Z agencją reklamową The Bomb Solution współpracowaliśmy przy tworzeniu posterów naukowych, które zaprezentowaliśmy na konferencji onkologicznej w Waszyngtonie. Agencja zajęła się profesjonalnie projektowaniem grafiki posterów a także konsekwentnie i terminowo realizowała zadania związane z bieżącą aktualizacją ich treści. Współpraca na każdym etapie przebiegała wzorowo i bezproblemowo. Polecam tę agencję i zaznaczam, że w przyszłości również skorzystamy z usług The Bomb Solution.

dr Jerzy Pieczykolan, Kierownik Laboratorium Biologicznego
www.adamed.com.pl

Agencja The Bomb Solution podeszła bardzo profesjonalnie do współpracy z moją firmą. Panowie stworzyli logo, stronę internetową dekorbaza.pl oraz wykonali serię gadżetów reklamowych i oznakowali reklamami zewnętrznymi siedzibę firmy. Na pewno będziemy nadal współpracować w kwestii marketingu internetowego. W naszej współpracy szczególnie cenię sobie terminowość realizacji a także kreatywność. Polecam tę agencję.”

Ewa Muszyńska właściciel
www.dekorbaza.pl

Rekomendujemy firmę The Bomb Solution jako profesjonalnego partnera w zakresie hostingu oraz pozycjonowania stron internetowych a także szerszego marketingu internetowego. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas pozycji.

Marzena Wujcik, Dyrektor Hotelu
www.hotel-mazowiecki.pl

Z Agencją Reklamową The Bomb Solution współpracuję od listopada 2012 roku. W naszej współpracy szczególnie cenię zaangażowanie w realizację powierzonych zadań. Umiejętność wywiązywania się z powierzonych prac mimo działania pod dużą presją czasu. Niestandardowe podejście do przedstawiania kreatywnych rozwiązań realizowanych projektów. Na szczególną uwagę zasługuje lojalność i profesjonalizm pracowników The Bomb Solution oraz fakt poczucia, ze moje projekty realizowane są zawsze w priorytecie.

Radosław Sosnowski, Manager gastronomii – Restauracja Mazowiecka
www.hotel-mazowiecki.pl

Szukaliśmy dobrej agencji reklamowej w Łodzi w celu zrealizowania zlecenia polegającego na stworzeniu strony na facebooku. Chodziło nam również o to, aby grafika na niej odpowiadała jak najbardziej specjalizacji naszego sklepu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i rekomendujemy The Bomb Solution innym firmom. Współpracę z agencją charakteryzuje przede wszystkim otwartość i terminowość.

Jolanta Niedzielska – Właściciel sklepu

Współpraca z firmą „The Bomb Solution” na najwyższym poziomie. Ludzie, którzy rozumieją moje potrzeby i oczekiwania. Kreatywni, terminowi, cierpliwi i dyspozycyjni z dużą ilością własnych pomysłów, z inwencją i zapałem do pracy. W stu procentach spełnili moje oczekiwania. Do tego wciąż służą pomocą nawet w najbardziej banalnych sprawach. Właśnie współpraca z takimi ludźmi sprawia, że prowadzenie własnego biznesu jest prawdziwą, czystą przyjemnością.

Marcin Rogut, właściciel

Zagencją reklamową The Bomb Solution współpracujemy od ponad roku. Nasza współpraca koncentruje się głównie na usługach projektowania graficznego. The Bomb Solution cechuje przede wszystkim profesjonalizm oraz kreatywność, których nie da się nie zauważyć podczas realizacji naszych zleceń. Polecamy, chwalimy oraz życzymy każdemu wsparcia tej łódzkiej agencji reklamowej.

Dariusz Kaniorski, prezes
www.2k.com.pl

THEBOMB.

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych.

Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy.

Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Instagram:
Zadzwoń:

+48 570 034 431

Chcesz współpracować z THEBOMB.? Skontaktuj się z nami!