M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Sklep internetowy dla marki Vitardo

Sklep internetowy dla marki Vitardo

Marka Vitardo wzięła sobie do serca słowa słynnej projektantki, Rachel Roy: „Świetna sukienka może sprawić, że będziesz pamiętać, co tak naprawdę jest piękne w życiu”. W swojej ofercie mają cała gamę pięknych sukni, przeznaczonych na wyjątkowe okazje: suknie wieczorowe, na wesele czy na chrzest. Produkty uszyte są z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu każda kobieta może poczuć się jak prawdziwa gwiazda.

Utworzenie sklepu internetowego z sukienkami dla tak wymagającego klienta było prawdziwym sprawdzianem naszych umiejętności. Po niezliczonych godzinach pracy i hektolitrach wypitej kawy, udało nam się założyć stronę, odpowiadającą potrzebom naszego zleceniodawcy. 

Sklep prezentuje się elegancko i kobieco. Poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne, a grafiki przyjemne dla oka. Szukasz sukni wieczorowych? Chcesz zobaczyć, które modele sprzedają się najlepiej? A może jesteś zapaloną łowczynią promocji? Te i wiele innych kategorii znajdziej bez trudu w ergonomicznynm menu.  Dodatkowo można wybrać jedną spośród kilku dostępnych wersji językowych (np. angielski, niemiecki). To ułatwiło dotarcie do klientów z innych krajów. 

Odpowiednia reklama sklepu i prowadzenie fanpage’a na Facebooku usprawniła kontakt z zainteresowanymi, a także pozwoliła na interakcje z klientami. 

Zakładanie sklepu internetowego to dla Ciebie czarna magia? Masz dużo pomysłów, które chciałbyś zrealizować, ale nie wiesz, od czego zacząć? Wpadnij do nas na pogawędkę do Rzgowa, a pomożemy Ci wybrać właściwą drogę 😉