M

Jesteśmy łódzką agencją reklamową specjalizującą się w budowie stron www i sklepów internetowych. Wdrażamy także rozwiązania marketingowe, które odpowiednio dopasujemy do każdej firmy. Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w branży.

Śledź nas w social media:
Facebook,   Instagram

Sklep internetowy sohoexclusive.pl

Sklep internetowy sohoexclusive.pl

Marka Soho Exclusive to importer i producent odzieży damskiej. W asortymencie znajdziemy rozmaite kurtki, swetry i płaszcze, o różnych fasonach i kolorach. Producent zwraca szczególną uwagę na jakość produktów – ma być najlepsza, ma zadowolić najwet najbardziej wymagające klientki. Nowoczesny design wpisuje się w najnowsze trendy modowe, a idea Soho przedstawia się tak: ma być eksluzywnie i szykownie, za niewielką cenę. Brzmi kusząco, prawda?

Ubrania Soho Exclusive pokochały kobiety z całej Polski. Do tej pory nasz klient prowadził sprzedaż głównie przez platformę Allegro.pl, ale postanowiono rozszerzyć swoją działalność oraz zwiekszyć dochody poprzez założenie sklepu internetowego (brzmi jak zadanie w sam raz dla nas! ;)). 

Budowa sklepu przebiegła bezproblemowo. Strona jest przejrzysta i prezentuje się ekskluzywnie. Ułożenie produków, a także grafika nie męczą oka i zachęcają do zaskupów. Zdjęcia naszego autorstwa doskonale prezentują damską odzież – a to za sprawą jednej z naszych zaufanych modelek 😉 

Własny sklep internetowy może być wspaniałą przygodą! Jednak aby mieć pewność, że Twoja firma przyniesie rentowne zyski, warto oddać się w ręce specjalistów, którzy pomogą Ci rozwinąć skrzydła.
Łódź i okolice to ”nasze rewiry”, ale z chęcią podejmiemy współpracę z klientami z różnych części Polski. Do zobaczenia 🙂