Social Bomb dla biznesu | The Bomb Solution Agencja Reklamowa

Social Bomb dla biznesu

15 Sty Social Bomb dla biznesu

Specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw uruchomiliśmy usługę Social Bomb, która polega na skutecznym docieraniu z ofertą firmy naszego klienta wyłącznie do osób nią zainteresowanych. Jak to możliwe? Wystarczy odpowiednio skierować ofertę do użytkowników serwisów społecznościowych. My to umiemy.

Dlaczego facebook?

Póki co zajęlismy się Facebookiem. Social Bomb to umiejętne kierowanie oferty danej firmy tylko do ludzi z jej targetu. Tak więc jeżeli jakiś przedsiębiorca prowadzi np. salon kosmetyczny to my, niezależnie od pakietu Social Bomb jaki klient wybierze, dotrzemy dla niego tylko do osób, których interesuje oferta salonów kosmetycznych. Idąc dalej, jeżeli przedsiębiorca prowadzi sklep odzieżowy to my trafiamy z jego ofertą tylko do osób zainteresowanych ofertami sklepów odzieżowych… i tak analogicznie działamy w każdej dziedzinie biznesu.

Dlaczego facebook jest idealnym miejscem na takie działania? To proste. Statystyki użytkowników a także idealny ich podział pod kątem zainteresowań powodują, że obecnie nie ma lepszego miejsca na „łowy”. Bardziej konkretnie, posłużmy się liczbami.

1/4 Polaków jest na Facebooku

Na facebooku w Polsce zarejestrowanych jest już ponad 10,5 mln aktywnych użytkowników (Jedna czwarta Polaków). W samym województwie łódzkim jest ich prawie 500 tys. Te liczby robią wrażenie i błędem wielu firm jest zwyczajne ich lekceważenie. Wróćmy na moment do tematu salonów kosmetycznych i przybliżmy liczby. W Łodzi samych kobiet zainteresowanych ofertą salonów, w wieku 18-65 jest aż 33 tys. One wszystkie mogą otrzymać ofertę salonu naszego klienta. Imponujące prawda?

Dlaczego Agencja Reklamaowa The Bomb Solution?

Posiadamy odpowiednie narzędzia i umiejętności a do tego doświadczenie w dziedzinie marketingu na facebooku.

Nasza łódzka agencja reklamowa współpracuje z wieloma firmami na platformie marketingu społecznościowogo, a naszą skuteczność w pozyskiwaniu klientów potwierdzają referencje.

Dla kogo oferta Social Bomb?

Oferta Social Bomb skierowana jest do aktywnych przedsiębiorców, którzy pragną skutecznie rozwijać swój biznes w dobie internetu oraz do takich, którzy zwyczajnie nie mają czasu na samodzielne działania marketngowe w sieci. My jako profesjonaliści wyręczamy firmy i robimy to za nieduże pieniądze.

Przedsiębiorco rzuć okiem na ofertę Social Bomb a następnie skontaktuj się z nami w celu umówienia spotkania (KONTAKT Z AGENCJĄ). Ustalimy wtedy konkretnie jaką stategię przyjmiemy i jak długo będziemy współpracować.

Brak Komentarza

Napisz Komentarz