Usługi reklamowe dla Dekorbazy | The Bomb Solution Agencja Reklamowa

Usługi reklamowe dla Dekorbazy

15 Paź Usługi reklamowe dla Dekorbazy

Niedawno rozpoczęliśmy współpracę z łódzką pracownią florystyczną Dekorbaza, dla której wykonaliśmy pełen zakres usług reklamowych począwszy od logotypu a skończywszy na nowej stronie www. Zapraszamy do obejrzenia niektórych realizacji.

Do naszego biura w Rzgowie zwróciła się klientka, która potrzebowała pełnego zakresu usług reklamowych dla swojej firmy – pracowni florystycznej. Była tylko nazwa – Dekorbaza i teraz potrzebne było logo i co za tym idzie wizytówki, gadżety reklamowe oraz nowa strona www.

Pani Ewa Muszyńska działa na rynku florystycznym od dłuższego czasu i jej usługi cieszą się sporym powodzeniem na rynku. Podjęliśmy się zadania stworzenia logo Dekorbazy trzymając się przy tym zalecenia, aby było prosto i czytelnie. Nasz grafik Piotr przedstawił kilka zbliżonych projektów. Ostatecznie wygrała koncepcja z liściem, która zarówno przez naszą klientkę jak i przez nas została uznana za najbardziej trafną.

Następnie wykonaliśmy odpowiednie wizytówki oraz długopisy reklamowe.

Kolejnymi zleceniami od Dekorbazy były: nowa strona www oraz kasetony reklamowe. Obecnie kończymy pracę nad nową www (dostosowaną do obsługi na tabletach), o której napiszemy więcej wkrótce. Poniżej przedstawiamy wykonane realizacje.

Zapraszamy do współpracy z naszą agencją reklamową zarówno w Łodzi jak i Rzgowie.

 

Brak Komentarza

Napisz Komentarz