Wyszukiwarka sklepów Centrum Mody Rzgów ruszyła | The Bomb Solution Agencja Reklamowa

Wyszukiwarka sklepów Centrum Mody Rzgów ruszyła

09 Lip Wyszukiwarka sklepów Centrum Mody Rzgów ruszyła

Uruchomiliśmy projekt Centrum Mody Rzgów, czyli pierwszą profesjonalną wyszukiwarkę sklepów i hurtowni, działającą na terenie rzgowskich centów handlowych Ptak i Polros a także na terenie Głuchowa. Teraz znalezienie sklepu oferującego jedynie porządany przez klientów asortyment stało się naprawdę banalne.

Dlaczego taki pomysł? Działając od lat na rynku rzgowskim spotkaliśmy się z opiniami klientów hurtowych i detalicznych, że na tym obszarze brakuje porządnej bazy firm, która katalogowałaby przedsiębiorstwa, aby w prosty sposób można je było znaleźć w sieci.

My poszlismy o krok dalej. Stworzyliśmy wyszukiwarkę, która nie tylko kumuluje firmy w jednym miejscu w sieci ale też pozwala do nich dotrzeć poprzez wpisanie w oknie wyszukiwania fraz związanych z dziedziną handlu jaką przedsiębiorstwo oferuje.

Jeżeli kontrahent szuka np. hurtowni odzieży damskiej sprzedającej sukienki w rozmiarach plus size, to z wykorzstaniem naszego narzędzia, będzie mógł wyselekcjonować tylko takie firmy, które ów plus size sprzedają.

Wyszukiwarka Centrum Mody Rzgów działa na wielu platformach. Możemy jej używać zarówno w domu podczas przygotowań do zakupów w Ptaku czy też Polrosie (nie tracimy przez to jakże potrzebnego czasu podczas zakupów, gdyż odrazu wiemy w jakich sklepach zrobimy zakupy) na komputerach stacjonarnych i laptopach, możemy używać wyszukiwarki na tabletach i smartfonach.

Na tabletach i smartfonach wyszukiwarka daje jeszcze jedną ciekawą opcję. Gdy jesteśmy już na zakupach w halach, możemy w oknie wyszukiwarki Centrum Mody Rzgów wpisać że szukamy:
„spodnie jeans, ptak, hala g, alejka 8” bo właśnie w tym momencie znajdujemy się w hali g w alejce 8. Wyszukiwarka wskaże nam sklep sprzedający jeansy w tej alejce, o ile tam będzie. Jeżeli nie znajdzie, podpowie nam ów, gdzie w pobliżu jeansy znajdziemy.

Dla właścicieli sklepów i hurtowni w Rzgowie wyszukiwarka jest idealną alternatywą na stronę www, gdyż wpis firmy ma postać estetycznej strony internetowej z własną galerią. Mało tego! Strona jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz rosyjskiej. Tak też pozycjonuje się w rosyjskim google czy angielskim.

Strona www po rosyjsku dla firm z Ptaka czy Polrosu w naszym serwisie może zastąpić często oferowane na tym rynku rosyjskie bazy firm, kóre są kosztowne w skali roku.

Z dnia na dzień nasza wyszukiwarka powiększa się o kolejne firmy. Właściciele decydują się na umieszczenie wpisu także dlatego, że to my zajmujemy się jego pełną administracją.

Wróćmy na moment do samego wyszukiwania. Należy wspomnieć o kategoryzacji. Na stronie głównej Centrum Mody Rzgów znajduje się wyszukiwarka, która wyszukuje towar bądź sklepy we wszystkich kategoriach. Natomiast mamy jeszcze inną możliwość wyszukiwania z zawężeniem do danej kategorii. Wystarczy, że ją wybierzemy czyli: skoro szukam sukienki, to wiem żeby skorzystać z opcji kategorii „Moda damska” wtedy wyszukiwarka ma precyzyjnie zawężone pole działania.

Podsumowując: Wyszukiwarka Centrum Mody Rzgów jest wsparciem dla przedsiębiorstw sprzedającyhc towary w Rzgowie. Dzięki niej firmy sprzedadzą więcej. Osoby kupujące natomiast będą miały więcej potrzebnego czasu na zrobienie porządnych zakupów. Oczywiście mamy też nadzieję, że nasza wyszukiwarka skłoni więcej ludzi do odwiedzania Centrum Handlowego Ptak, Centrum Handlowego Polros czy hal na Głuchowie.

Na bieżąco będziemy informować na blogu o postępach projektu. Zachęcamy również do polubienia wyszukiwarki na facebooku i oczywiście śledzenia coraz to nowych firm.

 

 

Brak Komentarza

Napisz Komentarz